Hakkımızda

Medicalli

Anadolu yakası medikal firmaları içinde yer alan medicalli sizlere tüm medikal ürünleri, medikal sarf malzemeleri, toptan medikal ürünleri, hastane malzemelerini en ekonomik fiyata 1.elden temin etmektedir. konusunda deneyimli ve uzman arkadaşlar senelerin verdiği tecrübeye dayanarak sizlere satın almak, sormak veya danışmak istediğiniz medikal ürün konusunda yardımcı olacaklardır.
Biz kimiz ?
Vizyonumuz
2010 yılından süregelen Tüketicilerimizin, tedarikçi olduğumuz firmaların, hastanelerin ve sağlık kuruluşlarının, hastaların, çalışanlarımızın ve müşterilerimizin her zaman yüzünü güldüren, memnun eden satış politikası, modern ve kaliteli hizmet anlayışında öncülüğü üstlenen, koşulsuz tatmin ve memnuniyeti ile verdiğimiz tüm hizmetlerde Türkiye’de en iyisi olarak, örnek şirket olmaktır.

Misyonumuz
İş gücü potansiyelini; yüksek performanslı, etkili ve verimli kullanarak; bilimsel, teknolojik, organizasyonel ve pazarlama inovasyona yönelik yatırım ve çalışmalarıyla; kritik tedavilerdeki uzmanlığını yüksek teknoloji gerektiren ürünlerle birleştirmek. “Sağlıklı ve kaliteli yaşamın öncüsü olmak” ile beraber, dünya standartlarında ve global gelişmeye uygun ürün ve hizmetleri sunarak, sizleri hayata bağlamaya devam etmektir.

Değerlerimiz
Firmamızın, vizyon ve amaçlarımıza ulaşmamızda yol gösteren ve çalışanlarımızın içselleştirerek iş ve yaşam biçimi haline getirdikleri değerlerimiz;
– Dürüst, güvenilir,
– Yüksek iş ahlakı,
– Lider, öncü ve yenilikçi,
– Kişisel ve mesleki gelişimi takip eden,
– Sorumluluk almayı ve yaratıcılığı destekleyen
– Topluma, insana, çevreye saygılı ve duyarlı,
– Müşteri odaklı ve kaliteli hizmet sunan,
– Şeffaf,
– Prensipli, olmaktır.

“Medikal Blog”, tamamen kendine özgü bir sistemle ve şirket içinde belirlenen genel prensipler doğrultusunda, kısa-orta ve uzun vadeli planlarıyla lider olmayı hedefleyen, şirket sorumluluklarını üstlenen bir firmadır.

“Medikal Blog”, müşterilerine, çalışanlarına, partner firmalarına, kamuya ve topluma olan sorumluluklarını bilen ve %100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle, çalışanlarıyla ekip halinde birlik ve beraberlik içinde çalışmalarını sağlamayı her zaman ilke edinmiştir.

Özetle,
Müşteri ihtiyaçlarını hızlı, etkin, kaliteli çözümlerle karşılayarak, çalışmakta olduğumuz firmaların tedarikçisi olmak ve yarattığımız değeri istikrarlı bir biçimde devam ettirmektir.

Medikal ürünler vb… konularda bize danışmanızı rica ediyoruz.

Medicalli

Medikalblok ltd şti 

Medikal Blog 
Merkez Kurumsal İletişim / Head Office
Medikal Blok Medikal Kozmetik Tekstil İthalat İhracat San. Ve Tic. Ltd. Şti.
Osmanağa Mah. Rıhtım Cad. Reşitefendi Sok. No:45/A
PK.34714 Kadıköy-İSTANBUL
Kadıköy VD . / 613 076 5339
Kep Adres: medikalblok@hs01.kep.tr
Mersis No: 0613076533900014
Sicil No: 874666-0
Tel : 0216 405 28 28 PBX
Tel : 0216 346 80 80
destek@medikalblog.net

__________________________________________________________________

Medikal Blog Store
Mağaza İletişim / Store Info
Yetkili: Mehmet SÖYLER
Fetih Mah. Somuncu Baba Sok. No:53/B
Ataşehir-İSTANBUL
Tel : 0216 405 25 25 / 0216 405 25 45
Gsm : 0530 286 53 43
Mail : hizlimedikal@gmail.com

SAĞLIKLI GÜNLER DİLERİZ…

medikalblogstore

www.medicalli.com
www.medikalblog.net
www.ecza-dolabi.com
www.omronmedikal.net

medicalli